Mokytojai teikia mokymosi pagalba įvairių poreikių mokiniams

 

KONSULTACIJŲ GRAFIKAS IVG KLASĖS MOKINIAMS

 

Diena

Laikas

Dalykas

Kabinetas

Pirmadienis

10.30-12.00

Istorija

310

12.15-13.45

Užsienio anglų kalba

311

       

Antradienis

11.00-12.20

Biologija

308

12.30-14.00

Lietuvių kalba ir literatūra

212

14.10-15.40

Matematika

202

       

Ketvirtadienis

12.30-14.00

Istorija

310

12.30-14.00

Lietuvių kalba ir literatūra

212

14.10-15.40

Gimtoji rusų kalba

205

15.00-16.30

Fizika

114

Pastaba:

Konsultacijos yra privalomos. Jeigu mokinys negali atvykti dėl svarbios priežasties, privalo pranešti apie tai mokytojui ir klasės auklėtojui iš anksto (prieš vieną dieną iki konsultacijos)

 

KONSULTACIJŲ GRAFIKAS 1-4 KLASIŲ MOKINIAMS

 

Diena

Laikas

Dalykas

Kabinetas

Klasės

Mokytojas

Pirmadienis

13.30-14.30

Matematika

203

1 kl.

Lena Zeinalova

13.30-14.30

Užsienio (anglų) kalba

114

2 kl.+3 kl.+4 kl.

Tatjana Reketienė

14.40-15.40

Gimtoji (rusų) kalba

RAŠYMAS

203

1kl.+2 kl.

Lena Zeinalova

 

Antradienis

13.30-15.30

Gimtoji (rusų) kalba

RAŠYMAS IR SKAITYMAS

109

3 kl.

Galina Blaževičienė

13.30-14.30

Lietuvių kalba

301

1 kl.+2 kl.

Almonė Ivanenko

14.40-15.40

Matematika

303

4 kl.

Alla Mončunska

 

Trečiadienis

14.30-15.30

Gimtoji (rusų) kalba

SKAITYMAS

302

1 kl.+2 kl.

Jelena Maselait

 

Ketvirtadienis

13.30-14.30

Lietuvių kalba

301

3 kl.+4 kl.

Almonė Ivanenko

 

Penktadienis

13.30-14.30

Matematika

302

2 kl.+3 kl.

Jelena Maselait

13.30-15.30

Gimtoji (rusų) kalba

RAŠYMAS IR SKAITYMAS

303

4 kl.

Alla Mončunska

 

 

 2020-2021 m.m.

Diena

Dalykas

Laikas

Mokytojas

Kabinetas

Pirmadienis

Istorija

15.00-16.00 val.

Artūras Vasiliauskas

310

Gimtoji (rusų) kalba

15.00-16.00 val.

Irina Grigorjeva

Alina Novikova

205

211

Chemija

15.00-16.00 val. (Kas antrą savaitę)

Aleksandra Družinina

112

Antradienis

Lietuvių kalba ir literatūra

15.00-16.00 val.

Salomėja Urbonaitė

311

Matematika

15.00-16.00 val.

Vladislav Voitkun

202

Fizika

15.00-16.00 (Kas antrą savaitę)

Nadiežda Keblikienė

114

Lietuvių kalba ir literatūra

14.10-15.10 val.

Almonė Ivanenko

301

Pradinis ugdymas (3 klasė)

14.10-15.10 val.

Galina Blaževičienė

109

Pradinis ugdymas (4 klasė)

14.10-15.10 val.

Ala Mončunska

303

Trečiadienis

Lietuvių kalba ir literatūra

15.00-16.00 val.

Alma Valašinienė

212

Matematika

15.00-16.00 val.

Vladislav  Voitkun

202

Gimtoji (rusų) kalba

15.00-16.00 val.

Janina Kazarina

211

Užsienio (anglų) kalba

15.00-16.00 val.

Tatjana Reketienė

Salomėja Urbonaitė

114

311

Ketvirtadienis

Lietuvių kalba ir literatūra

14.10-15.10 val.

Alma Valašinienė

212

Matematika

15.00-16.00 val. (Kas antrą savaitę)

Galina Kviatkovska

106

Biologija

15.00-16.00 val. (Kas antrą savaitę)

Alisa Abraitienė

308

Informacinės technologijos

15.00-16.00 val. (Kas antrą savaitę)

Ala Panasevič

201

Lietuvių kalba ir literatūra

14.10-15.10 val.

Almonė Ivanenko

301

Pradinis ugdymas (2 klasė)

14.10-15.10 val.

Jelena Maselait

302

Penktadienis

Pradinis ugdymas (1 klasė)

13.15-14.15 val.

Lena  Zeinalova

203

 

 

 

Atnaujinta 2021 m. balandžio 14 d.
Trakų r. Lentvario "Versmės" gimnazija, Lauko g. 20, LT-25119 Lentvaris, tel. (8 528) 28051, faks. (8 528) 29285, el. p. info@lpvm.lt, įm. kodas 190662435
Joomla 2.5 template by 888Poker