Orkestro metai

 

Šilta ir vasara kvepianti birželio diena , ir tarsi viena akimirka prabėgo dar vieni mokslo metai, tad norisi apžvelgti prabėgusį laiką dirbant su rusų liaudies instrumentų orkestru gimnazijoje. Daug išmokome, paaugome, o labiausiai džiugina tai, kad moksleiviai tapo profesionalesni muzikoje, tapo labiau organizuoti ir savimi pasitikintys.

Praėjusiai mokslo metais „Versmės“ gimnazijos rusų liaudies instrumentų orkestras „Kolokolčiki“ pasiekė labai gerų rezultatų tobulindamas įgūdžius groti instrumentais. Jau ne tik jaudulys prieš pasirodymus gimnazijoje ir už jos ribų kaskart apimdavo mokinius, bet ir noras pasirodyti, parodyti savo darbo pasiekimus publikai. Orkestras dalyvavo Kalėdiniuose koncertuose, respublikiniame festivalyje „Linksmoji gama 2022“.

Birželio 4 dieną įvyko paskutinis orkestro pasirodymas prieš vasaros atostogas. Lentvaryje vyko Tarptautinei vaikų gynimo dienai skirta šventė, o iškart po jos dalyvavome Trakų miesto šventėje. Ypatingos padėkos nusipelno ne tik mažieji orkestro muzikantai, bet ir jų tėvai, kurie atvežė vaikus į šventę, dalyvavo, palaikė ir padėjo. Ačiū jums visiems.

Taip pat būtina išsakyti pačius šilčiausius žodžius vyresniajai orkestro muzikantų grupei – „Treščiotki“. Šiais metais, deja, į koncertą susirinko tik nedidelė orkestro muzikantų grupė, tačiau grojo puikiai ir muzikinis grojimo lygis buvo aukštas.

Labiausiai džiugina faktas, kad yra progresas, orkestras nestovi vietoje, o sėkmingai juda pirmyn. Esu įsitikinusi, kad ir kitais mokslo metais gerinsime savo muzikinius pasiekimus, mokysimės naujų kūrinių ir keliausime toliau muzikinio lavinimosi keliu.

Irina Zaveckaja

koncertas 1

  

koncertas 3

  

koncertas 4

 

koncertas 5

 

koncertas 2

 

 

 

Paskelbta 2022 m. birželio 9 d.
Trakų r. Lentvario "Versmės" gimnazija, Lauko g. 20, LT-25119 Lentvaris, tel. (8 528) 28051, faks. (8 528) 29285, el. p. info@lpvm.lt, įm. kodas 190662435
Joomla 2.5 template by 888Poker