Ačiū, kad buvote kartu!...

 

Gegužės pabaigoje skamba paskutinis skambutis visiems dvyliktokams Lietuvoje. Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos duomenimis, šiemet bendrojo ugdymo mokyklas baigia 22 239 abiturientai. Paskutinio skambučio šventės proga visus Lietuvos abiturientus pasveikino švietimo, mokslo ir sporto ministrė Jurgita Šiugždinienė: „Tai šventė, kurioje nežinia, kokių emocijų daugiau: liūdesio ar džiaugsmo. Gal vis tik daugiausia svajonių, o svajonės visada teikia džiugesio. Taip, reikia drąsos joms įgyvendinti. Atkaklumo. Kartais patarimų ir pagalbos. Bet labiausiai – laisvės. Laisvės daryti, ko labiausiai trokštate. Galbūt tik pabandyti. Vėl ir vėl, iš naujo – kiek reikės, kol atrasite savo kelią. Taigi svajokite, eikite pirmyn, kurkite gražesnę Lietuvą ir geresnį pasaulį“.

Saulėtą ir kiek vėjuotą gegužės 27 dieną mūsų gimnazijos mokytojai, vyresnių klasių mokiniai bei dvyliktokų tėvai susirinko aktų salėje pasveikinti abiturientus su jiems reikšmingo gyvenimo etapo pabaiga. Paskutinio skambučio šventė - tai kiekvieno dvyliktoko asmeninė finišo tiesioji, nuo kurios jis tikisi išvysti kiek kitokį pasaulį, jau suaugusio ir savarankiško žmogaus akimis.

Tą dieną buvo daug jaudulio, sveikinimo žodžių, gėlių ir dovanėlių. Trylika dvyliktokų atsisveikino su mokykla, mokytojais, draugais. Kartu su savo pirmąja mokytoja Jevgenija Matovič gimnazistai prisiminė patirtus įspūdžius ir linksmas akimirkas. Pirmokėliai atminimui įteikė abiturientams simbolinį raktelį, kurio pagalba jie bet kada galės patekti į antrais namais tapusią gimnaziją. O vienuoliktokų sukurta nuotraukų peržiūra leido dar kartą „pragyventi“ visus dvyliką mokyklinių metų..

Jaukioje šventėje skambėjo nuoširdžios padėkos mokytojams, klasių auklėtojoms ir visiems kitiems mokyklos darbuotojams, su kuriais per daugelį metų abiturientai spėjo susigyventi. Čia sklandė gera nuotaika, aidėjo aplodismentai, šventės dalyviai dalino vienas kitam šypsenas ir džiaugėsi buvimu kartu.

Paskutinis skambutis paskelbė dvyliktokams apie mokslų užbaigimą ir egzaminų pradžią. Ir pirmas jų – ne už kalnų: jau birželio 1 dieną visi abiturientai laikys privalomą lietuvių kalbos egzaminą. Sėkmės!!!

skambutis 1

  

skambutis 2

 

skambutis 3

 

skambutis 4

 

skambutis 5

 

skambutis 6

 

skambutis 7

 

skambutis 8

 

skambutis 9

 

Paskelbta 2022 m. gegužės 30 d.
Trakų r. Lentvario "Versmės" gimnazija, Lauko g. 20, LT-25119 Lentvaris, tel. (8 528) 28051, faks. (8 528) 29285, el. p. info@lpvm.lt, įm. kodas 190662435
Joomla 2.5 template by 888Poker