Už viską dėkojame tau, Mama..

 

Mama – vienas svarbiausių asmenų žmogaus gyvenime, su kuriuo pirmiausia susitinkame tik gimę. Kiekvienam sava mama brangiausia ir gražiausia. Gerbti ir mylėti jas privalome visą laiką. Minint Mamų dieną, atiduodame visą savo dėmesį tik joms, kaip jos atidavė save augindamos vaikus ir besirūpindamos šeimos gerove.

Lietuvoje Mamos diena žinoma nuo senų laikų pirmąjį gegužės sekmadienį.. Todėl simbolinė šios dienos data – švenčiant pavasarį atgyja žemė, kuri išaugina derlių, taip ir mamos augina vaikus, rūpinasi šeima.

Šią dieną išskirtinis dėmesys skiriamas moterims, kurios yra Mamos: močiutės, žmonos, globėjos - kurios augina ar tik planuoja auginti vaikus. Tai graži pavasario šventė, kai pagerbiamas moteriškas motinystės pradas ir stengiamasi parodyti kuo daugiau dėmesio ir rūpesčio mamoms, kurios rūpinasi, dirba, puoselėja šeimos židinį.

Daug gražių ir šiltų žodžių padovanojo mamoms mūsų gimnazijos mokiniai šventinio koncerto metu. Dainos ir šokiai, eilėraščiai ir gitarų romantiškos melodijos – visa tai buvo padėka mūsų mylimiems mamoms. Gerbkime juos, mylėkime ir branginkime...

motinos 1

 

motinos 2

 

motinos 3

 

 motinos 4

 

motinos 5

 

motinos 6

 

motinos 7

 

motinos 8

 

motinos 9

 

Paskelbta 2022 m. gegužės 18 d.
Trakų r. Lentvario "Versmės" gimnazija, Lauko g. 20, LT-25119 Lentvaris, tel. (8 528) 28051, faks. (8 528) 29285, el. p. info@lpvm.lt, įm. kodas 190662435
Joomla 2.5 template by 888Poker