Pavasaris atėjo

 

Lentvario „Versmės“ gimnazijos ikimokyklinio ugdymo ir priešmokyklinio ugdymo grupių vaikams mokytoja Marija Verbickaja parengė ir pravedė pavasario šventę. Parengiamieji darbai buvo atlikti vasario pabaigoje – kovo pradžioje. Grupėse vaikai klausėsi pasakojimų apie pavasarį, apie paukščius, kurie pirmieji sugrįžta iš šiltųjų kraštų, apie Kovo 8 – osios šventę. Mokytoja paruošė popierines aplikacijas parodai. Ugdytiniai žiūrėjo animacinius filmus, mokėsi mintinai eilėraščius apie pavasarį.

Kovo 8 dienos rytą renginio organizatorė Marija Verbickaja pakvietė visus vaikus į gražiai apipavidalintą grupę. Ugdytiniai viešėjo svečiuose pas Pavasarį: čiulbėjo paukščiai, pūtė lengvas vėjelis, skaisčiai švietė saulė. Mokytoja pasveikino visus su prasidėjusiu pavasariu, paprašė vaikų atspėti, kokia šventė švenčiama pirmojo pavasario mėnesio – kovo – pradžioje? Atsakymai pasipylė kaip iš gausybės rago. Vaikai šią šiltą, gražią šventę įvardino teisingai. Tai Kovo 8-oji! Ugdytiniai puikiai atliko visas užduotis. Aktyviai dalyvavo smagiose rungtyse, žaidimuose, išraiškingai deklamavo gražius eilėraščius apie pavasarį ir Kovo 8-osios šventę, ėjo ratelius. Už dalyvavimą konkursuose ir žaidimuose visi vaikai gavo spalvingus balionus ir saldžius prizus.

Šventę parengė mokytoja Marija Verbickaja. Dalyvavo mokytojos Olga Matusevič, Viktorija Muraško, Liudmila Stasiulevič, Darja Banuševič, muzikos vadovė Irina Zaveckaja ir choreografijos mokytoja Aleksandra Prošečkina.

vesna 1

vesna 2

 vesna 3

 vesna 4

vesna 5

vesna 6

 

Paskelbta 2022 m. balandžio 6 d.
Trakų r. Lentvario "Versmės" gimnazija, Lauko g. 20, LT-25119 Lentvaris, tel. (8 528) 28051, faks. (8 528) 29285, el. p. info@lpvm.lt, įm. kodas 190662435
Joomla 2.5 template by 888Poker