„Versmės“ gimnazija – miesto Derliaus šventėje

 

Šeštadienį, spalio 2 dieną, įvyko Lentvario miesto renginys - Derliaus šventė, kurioje dalyvavo daug miesto organizacijų, saviveiklos kolektyvų, taip pat ir miesto gimnazijų vaikų ir jaunimo kolektyvai. Kiekviena organizacija dalyvavo ir rudens gėrybių kilimo konkurse. Kilimą „Rudens gėrybės“ nuo „Versmės“ gimnazijos parengė IIG klasės mokiniai su auklėtoja Alisa Abraitiene ir mokytoja Darja Banuševič – tai labai pagyvino šventę ir suteikė svečiams džiaugsmo.

Šventėje dalyvavo įvairaus amžiaus „Versmės“ gimnazijos mokiniai - nuo priešmokyklinės grupės iki IVG klasės mokinių. Darželinukai su auklėtoja O.Matusevič ir muzikos mokytojomis I.Zaveckaja ir A.Prošečkina atliko rusų liaudies dainas apie rudenį ir pašoko šokį. Pradinių klasių mokiniai dainavo ansamblyje „Neposedy“ (vadovė B.Račinska) ir grojo rusų liaudies instrumentų ancamblyje „Kolokolčiki“ (vadovė I.Zaveckaja). Ypač malonu buvo stebėti ir klausyti šeimyninio dueto: gitara grojo tėtis A.Šubin kartu su dukra Sofija- ji grojo balalaika. Vėliau A.Šubin grojo ir su orkestru „Treščiotki“, tai padejo suteikti orkestro grojimui daugiau naujų spalvų. Gitaros skambesys, skirtingi akordai skambėjo kolektyvui atliekant rusų liaudies dainą „Oi, žydi šermukšnis..“ Klausytojai turėjo retą galimybę klausyti ir muzikos garsais persikelti į gamtos pasaulį: įsivaizduoti lygumas, laukus, upelio čiurlenimą. Rusų liaudies instrumentų orkestro grojimui ypač ryškių spalvų pridėjo buvę orkestro muzikantai, kurie mokėsi „Versmės“ gimnazijoje: Katarina Motylenko ir Polina Muraško. Galiausiai koncertą užbaigė vyresniųjų gimnazistų vokalinis ansamblis „Jaunimėlis“, vadovaujamas B.Račinskos. Publikai pasirodymai labai patiko; kai kurie šventės dalyviai net pradėjo šokti.

Mūsų gimnazijos pasirodymas Rudens derliaus šventėje buvo neilgas, bet įvairiapusiškas ir tikrai nenuobodus. Matomas sutelktas komandinis mokytojų darbas, aktyvus vaikų ir tėvų dalyvavimas. Buvo labai malonu , kad šventėje dalyvavo mokinių tėvai, kurie palaikė ir pasidžiaugė savo vaikų pasiekimais.

ruduo 1

ruduo 9

ruduo 2

ruduo 3

ruduo 4

ruduo 5

ruduo 6

ruduo 7

ruduo 8

 

Paskelbta 2021 m. spalio 11 d.
Trakų r. Lentvario "Versmės" gimnazija, Lauko g. 20, LT-25119 Lentvaris, tel. (8 528) 28051, faks. (8 528) 29285, el. p. info@lpvm.lt, įm. kodas 190662435
Joomla 2.5 template by 888Poker