Kaziuko mugė

 

Kovo 6 dieną Lentvario „Versmės“ gimnazijoje šurmuliavo Kaziuko mugė. Ji yra viena ryškiausių gimnazijos tradicinių švenčių. Kiekvienais metais mokiniai su dideliu nekantrumu laukia šios šventės, kurios metu turi galimybę išsidėlioti savo kruopščiai padarytus gaminius bei bent akimirkai tapti tikrais prekybininkais.

Pirkėjai Kaziuko mugėje galėjo įsigyti įvairiausių skanėstų: spurgų, keksiukų, pyragų, pyragėlių, bandelių, sausainių, grybukų, picų, sumuštinukų. Buvo prekiaujama ir suvenyrais, papuošalais bei kitais rankų darbo gaminiais.

Mokiniai ir tėveliai labai atsakingai ruošėsi mugei, ir tai patvirtina ne tik prekių gausa ir grožis, bet ir estetiškai papuošti prekystaliai. Mugės metu skardeno jaunųjų prekybininkų balsai, raginantys pirkti pačią geriausią prekę, jiems antrino pirkėjai, besiderantys dėl mažesnės kainos. Džiugu, kad prekeiviai nepamiršo laikytis prekybos kultūros taisyklių ir maloniai bei mandagiai bendravo su pirkėjais. Iš Kaziuko mugės lankytojai išsinešė ne tik gausių lauktuvių, bet ir pavasarinę nuotaiką bei daug malonių įspūdžių.

Dėkojame visiems, kas sudalyvavo Kaziuko mugėje kaip gamintojai, pardavėjai, pirkėjai ir tiesiog lankytojai-žiūrovai.

Kaziuko muge 2

 Kaziuko muge 5

 Kaziuko muge 4

Kaziuko muge 3

Kaziuko muge

 

Paskelbta 2020 m. kovo 10 d.
Trakų r. Lentvario "Versmės" gimnazija, Lauko g. 20, LT-25119 Lentvaris, tel. (8 528) 28051, faks. (8 528) 29285, el. p. info@lpvm.lt, įm. kodas 190662435
Joomla 2.5 template by 888Poker