Viešnagė Onuškio D.Malinausko gimnazijoje

 

Gruodžio 3 dieną  Lentvario „Versmės“ gimnazijos mokiniai, mokytojai ir gimnazijos direktorius V.Pileckis vyko į Onuškį  dalyvauti  projekte, skirtame tautinių mažumų kultūrų sklaidai ir tarpkultūriniam bendradarbiavimui. Šiuo projektu siekiama išlaikyti Lietuvoje nuo seno susiklosčiusią kultūrinę įvairovę ir ją  puoselėti darnioje visuomenėje.  Praėjusiais mokslo metais Onuškio gimnazijos atstovai lankėsi pas mus  ir surengė šiltą ir įdomų koncertą. Savo vizitu  mes tęsėme projektą ir parodėme, kaip mūsų gimnazijoje puoselėjamos rusų ir lietuvių etnokultūros tradicijos.

Koncertavo rusų liaudies instrumentų orkestras „Treščiotki“, vyresniųjų klasių mokinių choras, lietuvių liaudies šokius šoko IVG klasės gimnazistai. Mokiniai turėjo galimybę pademonstruoti savo kūrybinius sugebėjimus ir susipažinti su Onuškio D.Malinausko gimnazija, kuriai norisi padėkoti už šiltą priėmimą. Šiuo stebuklingu Advento  laikotarpiu norisi visiems palinkėti bendravimo šviesos ir šilumos, naujų kūrybinių sumanymų ir jų sėkmingo įgyvendinimo.

onuskis 1

 

 

onuskis 2

 

 

 onuskis 3

 

Paskelbta 2019 m. gruodžio 4 d.
Trakų r. Lentvario "Versmės" gimnazija, Lauko g. 20, LT-25119 Lentvaris, tel. (8 528) 28051, faks. (8 528) 29285, el. p. info@lpvm.lt, įm. kodas 190662435
Joomla 2.5 template by 888Poker