RUDENS ARUODAI

 

2017 metų spalio 1 dieną mūsų gimnazijos pradinių klasių mokiniai bei vaikų darželio ugdytiniai aktyviai dalyvavo Lentvario kultūros rūmų organizuotoje šventėje „Rudens aruodai“, kuri šurmuliavo miesto aikštėje. Mūsų gimnazijai, kaip ir kitoms ugdymo įstaigoms, buvo skirta palapinė su stalais. Lentvario miesto bendruomenė gėrėjosi vaikų sukurtais darbeliais iš įvairių rudens gėrybių, mokinių tėvų ir mokytojų keptais keksais ir pyragais su obuoliais.

Darželio ugdytiniams padėjo pasirengti auklėtojos Samanta Silnevič, Marija Verbickaja, Božena Beliak, Viktorija Muraško, o pradinių klasių mokiniams – pradinio ugdymo mokytojos Ala Mončunska, Lena Zeinalova, Jelena Maselait, Galina Blaževičienė.

Šventės koncertinėje programoje dalyvavo ir gimnazijos rusų liaudies instrumentų orkestras „Treščiotki“, kuriam vadovauja mokytoja Irina Zaveckaja.

rudens 1

rudens 2

 rudens 5

rudens 7

rudens 6

rudens 8

rudens 9

rudens 3

rudens 4

 

Paskelbta 2017 m. spalio 8 d.
Trakų r. Lentvario "Versmės" gimnazija, Lauko g. 20, LT-25119 Lentvaris, tel. (8 528) 28051, faks. (8 528) 29285, el. p. info@lpvm.lt, įm. kodas 190662435
Joomla 2.5 template by 888Poker